Yiğit Maral Kimdir ?

1991 yılında Kadıköy’de dünyaya geldi. Hayatının büyük bölümünü Kadıköy- Tuzla arasında ikamet ederek geçirdi. Ortaokul ve lise hayatının büyük bölümünü spora ayırdı. Özellikle basketbol ve satranca olan tutkusuyla bu alanlarda derecelere girdi. Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandı. Hazırlık sınıfı ve dört yıl lisans eğitiminin ardından makine mühendisi unvanını edindi. Doğuş Otomotiv Audi’de ilk iş deneyimini yaşadı ve otomobil alanında önemli deneyimler elde etti. Sonrasında makine ekipmanlarının güvenli çalışmalarına yönelik faaliyet gösteren bir firmada Makine Mühendisi olarak çalışırken bu alanda da yüksek lisansını tamamladı.

Yurtdışında eğitim ve yaşama planlarını yaptığı 2018 yılında radikal bir kararla ailesinin de içinde bulunduğu gayrimenkul sektörüne adım atmaya karar verdi. Özellikle Evora İstanbul ve Bölgedeki nitelikli projelerde yaptığı işlemlerle aylık ve yıllık verilen ciro ödüllerini kazandı. İlerleyen Dönemde Anadolu Üniversitesi gayrimenkul yönetimi bölümünü Onur belgesi ile bitirdi. Lisanslı bir gayrimenkul danışmanı olarak emlak odası, esnaf ve sanatkârlar odası üyeliğini edindi. Bu zamanda  “Yiğit Maral Gayrimenkul” isimli taşınmaz ticareti yetki belgesi sahibi oldu.

Halen Tuzla Network Evora Emlak Ofisinde çalışmalarına devam etmektedir. Her geçen gün daha iyi bir gayrimenkul çözüm ortağı olmak için, sürekli işine yatırım yaparak, güncel finans, gayrimenkul ve piyasa şartlarını takip edip, işine inovasyonı da katarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaç edinmiştir.