top of page

HAKKIMDA

1991 yılında Kadıköy’de iyi bir fenerbahçe taraftarı olarak dünyaya geldi. Babası kendi işleri olan mayo üretimi işinde çalışmakta, annesi ise ev hanımıydı. İlk ve orta öğrenimini Eczacıbaşı ilköğretim okulunda, lise öğrenimini ise Kartal Süleyman Demirel Anadolu lisesi'nde tamamladı.

Sporun her alanına ilgi duydu ve özellikle lise hayatını basketbol sahasında geçirdi. Sporla dolu geçen lise öğreniminden sonra, Sakarya Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünü kazandı. Hazırlık sınıfı ve dört yıl lisans eğitiminin ardından makine mühendisi unvanını edindi. Doğuş Otomotiv Audi’de Satış sonrası departmanında ilk iş deneyimine başladı ve otomobil alanında ciddi deneyimler elde etti. Daha sonra Yüksek lisansını tamamladı ve İş güvenliği alanında mühendislik yapmaya devam etti.

Yurtdışında eğitim ve yaşam planlarını yaptığı 2018 yılında radikal bir kararla ailesinin de yıllardır kurumsal bir çatı altında devam ettiği gayrimenkul sektörüne adım atmaya karar verdi. Özellikle Evora İstanbul ve Bölgedeki nitelikli projelerde yaptığı işlemlerle aylık ve yıllık verilen ciro ödüllerini kazandı.

 

İlerleyen Dönemde Anadolu Üniversitesi gayrimenkul yönetimi bölümünü Onur belgesi ile bitirdi. Lisanslı bir gayrimenkul danışmanı olarak emlak odası, esnaf ve sanatkarlar odası üyeliğini edindi. Aynı zamanda “Yiğit Maral Gayrimenkul” isimli taşınmaz ticareti yetki belgesi sahibi oldu.

Her geçen gün daha iyi bir gayrimenkul çözüm ortağı olmak için, sürekli kendine ve işine yatırım yapıp, güncel finans, gayrimenkul ve  piyasa şartlarını takip ederek ve işine inovasyonu katarak müşterilerine en iyi danışmanlığı sunmayı amaç edinmiştir. Halen Tuzla Evora İstanbul projesi başta olmak üzere proje konut uzmanı olarak gayrimenkul alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

bottom of page