top of page

Evora istanbul

122_edited.png

Teknik Yapı’nın Emlak Konut işbirliği ile Tuzla Aydıntepe’de 255.000 metrekare alan üzerine inşa ettiği 5.000 konutluk mega projedir. Toplamda bağımsız 6 parselden oluşmaktadır.  Projede 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire planları mevcuttur.

 

İzole yapısıyla içerisinde birçok ticari alan, market ve sosyal alanlar barındırmaktadır. Konumu itibariye sunduğu ulaşım imkânları ise hayatı daha da kolaylaştırmaktadır. E5 karayoluna ve Marmaray’a yakınlığı, aynı zamanda yapılmakta olan Aydıntepe metrosu ve Sabiha gökçen bağlantısı ise projenin önemin zamanla daha da artırmasını sağlayacaktır.

İster yatırımınız için 1+1, isterseniz aileniz için bir 3+1 ya da işiniz için bir 2+1 homeofis arıyorsanız Evora İstanbul size tüm alternatifleri fazlasıyla sunuyor.

Her daire tipinden yaklaşık 20 tane modele sahip Evora İstanbul, bir emlak danışmanı için ciddi bir proje hâkimiyeti gerektirmektedir. Projenin teslim tarihi olan 2016 yılından bu yana birçok satış ve kiralama tarafımızdan gerçekleşmeye devam etmektedir.

Norm istanbul

Msy Yapı'nın Pendik Ahmet Yesevi'de 2019 yılında tamamladığı Norm İstanbul Sitesi toplamda 383 konut ve sosyal imkanlarıyla bir yaşam alanı sunuyor. 2+1 kapalı mutfak daire tipi ağırlıklı projede çok az sayıda 2+1 açık mutfaklı ve 3+1 daire planları mevcut. 

Proje kapsamlı sosyal imkanlarına rağmen uygun aidatıyla öne çıkıyor. Konumu itibariyle de hem tuzla hem pendik güzergahı ulaşım imkanlarına sahip, aynı zamanda şehrin gürültüsünden uzak bir lokasyona sahip.

png.png

Projenin genişleyen havalimanı Sabiha Gökçene yakınlığı, pendik belediyesinin bölgede yapmakta olduğu sosyal projelerin varlığı, Evora istanbul gibi toplu konut alanına yakınlığı projenin ve bölgenin değerinin artmasını hızlandıracaktır. Yaklaşık 1,5 yıldır büyük bir kısmının satış ve kiralama işlemlerine aracılık yaptığım Norm İstanbul Sitesi ve bölge hakkında daha detaylı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.

ssad_edited.png

Yeşil istanbul

Müsiad'ın öncülüğünde yapılmış, pek emsaline rastlanmayacak genişlikte kullanım alanlarına sahip, hepsi 3+1 planda, kat mülkiyeti alınmış toplam 12 bloktan oluşan 183 dairelik projedir.

Daireler, geniş 2 adet balkonlu, çift cephesi, sıradışı büyüklükte mutfağı ve 160 metrekare net kullanım alanıyla tam anlamıyla konforlu bir hayat sunuyor.

Profesyonel düzeyde yapılmış kapalı havuzu, fitness salonu, hamam ve saunası ile üst düzey bir kompleksle eşdeğer olanaklara bu projede sahipsiniz. 

Yeşil İstanbul'un geniş ve konforlu evleri aynı zamanda yeni nesil "akıllı daire" olarak da isimlendiriliyor. Dolayısıyla hem son teknolojinin kullanımı hem de daire büyüklükleri bu projeyi rakipsiz kılıyor. Satış ve kiralama işlemleri ve proje hakkında daha detaylı bilgi için danışabilirsiniz.

bottom of page